медицинский центр Одесса Бесплатное протезирование молочной железы в Одессе google-site-verification: google65c4a8fb64501090.html
Лечение организма Одесса
бесплатное протезирование
протезы молочной железы в Одессе
Компрессионный рукав
СПЕЦІАЛЬНІ ЛІФИ

Центр "Ортес" випускає модельний ряд сучасних елегантних ліфів для кріплення протезів молочної залози із сучасних матеріалів вітчизняного та іноземного виробництва: "Марія", "Тереза", "Ліза", "Юлія", "Вероніка", "Надія", "Діана", "Аліса", "Зося", та інші. Моделі розроблені з урахуванням рекомендацій лікарів та побажань жінок, що перенесли мастектомію. Білизна добре підтримує протез завдяки спеціально розробленому крою, придає необхідну впевненість і комфорт. Самопідтримуюча система дуже ефективна, що дає можливість грати в теніс, займатися лікувальною гімнастикою, плавати.

Білизна виготовлена з натуральних матеріалів відповідно до міжнародних стандартів якості. Чашки розроблені спеціально для протезів, мають з обох сторін кишені для протезів. Широкі еластичні бретельки з прокладками знімають напругу в області плеча та шиї, регулюються на спині.

Більшість ліфів мають досить високе декольте і збільшену пройму, що приховують можливі рубці.  Під грудьми широка, м'яка та еластична стрічка для надійної фіксації протеза та комфорту. Ліфи легко надягаються, зручні, добре утримують протез.
Медицинский центр "Прана" , является официальным представителем киевской фирмы "Ортес" в Одессе. Мы рады, что можем помочь женщинам, которым оперативно удалили молочную железу, жить более полноценно.  Силиконовые протезы, специальные лифы, подбор и примерка осуществляются бесплатно.   Комплекс процедур по реабилитации, женщин перенесших  операцию, делается со значительной скидкой.  Реабилитационные процедуры включают информационную терапию, сухие углекислотные ванны, тэс терапию, фитотерапию, диетотерапию, гидроколонотерапию. Протезы молочной железы, лифы, компресионые рукава

Бесплатное протезирование молочной железы в Одессе

Бесплатное протезирование молочной железы в мед. центре Прана